Author: Kinga (Kinga Kołton)

Strona główna » Archiwum dla Kinga
Tejpy na twarzy, czyli kinesiotaping w nowej odsłonie
Wpis

Tejpy na twarzy, czyli kinesiotaping w nowej odsłonie

Tejpy na twarzy, inaczej taping kosmetyczny wywodzi się od kinesiotapingu, czyli metody stosowanej między innymi w fizjoterapii i ortopedii w przypadkach bóli mięśni, obrzęków i kontuzji. Znalazły one także swoje kosmetyczne zastosowanie. Plastry naklejane na twarz poprawiają jej owal, redukują widoczność zmarszczek i zmniejszają obrzęki. Dowiedz się o nim więcej.

olejki eteryczne
Wpis

Olejki eteryczne, które znajdą zastosowanie w każdym domu

Zestaw podstawowych olejków eterycznych to nie tylko ładny zapach do domu, to inwestycja w zdrowie i dobre samopoczucie. W przypadku przeziębienia, bólu głowy, poparzeń, a także bezsenności, olejki te mogą okazać się niezastąpione. Sprawdź, które z nich warto mieć w swoim domu.

Jak używać olejków eterycznych
Wpis

Jak używać olejków eterycznych? – Czyli o sposobach dyfuzji olejków eterycznych

Jak używać olejków eterycznych? - to pytanie zadaje sobie każdy, kto rozpoczyna swoją przygodę z aromaterapią. Metod dyfuzji olejków eterycznych jest sporo, można się w tym pogubić.  Dlatego dziś przychodzimy do Was z prostymi wskazówkami, które pomogą wybrać najlepszy dla siebie sposób, aby wykorzystywać cały potencjał, jaki mają do zaoferowania naturalne olejki eteryczne.

olejki do aromaterapii
Wpis

Jakie olejki do aromaterapii wybrać? 

Zastosowanie i właściwości olejków eterycznych są bardzo szerokie. Dlatego warto stworzyć domową apteczkę z podstawowymi olejkami eterycznymi najwyższej jakości i stosować je jako podstawę lub uzupełnienie terapii. Sprawdzą się w przypadku przeziębienia, gorszego samopoczucia, czy nawet poparzeń. Sprawdź jakie olejki eteryczne warto mieć w domu.