O nas

Cześć,
bardzo się cieszymy, że chcesz nas bliżej poznać 🙂

Jesteśmy małym zespołem, który z pasji do natury zamarzył sobie, by przybliżyć pięknym Polkom Wschodnie rytuały pielęgnacyjne.

Poznawaliśmy je w Chinach podczas studiowania w Państwie Środka, a także podczas naszych licznych podróży po Azji. Wynieśliśmy z nich to, że nasza skóra nie potrzebuje chemii i sztucznych substancji, aby wyglądać pięknie i promiennie. Cały sekret tkwi w prostocie i systematyczności. Tak właśnie powstały nasze produkty – z naturalnych surowców: drewna, szkła i kamieni takich jak jadeit, kwarc, ametyst, czy Bian.

Naszym hasłem przewodnim jest sformułowanie „Bądźmy piękni naturalnie”, dlatego produkty, które tworzymy, są najwyższej jakości, ze sprawdzonych i naturalnych materiałów.

Naszą misją jest zadbać o Twoje zdrowie i urodę w naturalny i bezinwazyjny sposób. Dostarczymy Ci podstawowych narzędzi do rozpoczęcia swojej przygody z rytuałami piękna takimi jak np. masaż Gua Sha. Jesteśmy przekonani, że zapewnią Ci młody i świetlisty wygląd. Poświęć na nie codziennie kilka chwil, a sama się przekonasz, jaką moc ma natura. Dopełnienie rytuału relaksacyjną muzyką oraz nebulizacją pięknie pachnącymi olejkami eterycznymi wprowadzi Cię w błogi stan odprężenia, na który zasługujesz.

„Im prościej, tym piękniej” – z takiego założenia wyszliśmy, projektując opakowania naszych produktów. Większość z nich to naturalne materiały nadające się w pełni do recyklingu.