Wysyłka

Strona główna » Wysyłka

SPOSOBY PŁATNOŚCI

1. Klient może opłacić swoje zamówienie na jeden z następujących sposobów:

a) dokonać płatności przelewem tradycyjnym na rachunek bankowy Sprzedawcy (dane do przelewu poniżej),

b) dokonać płatności kartą kredytową lub szybki przelewem za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatności (Autopay).

2. W przypadku płatności przelewem, wpłaty należy dokonać na rachunek bankowy numer 47 1750 0012 0000 0000 2995 8677 (BNP Paribas S.A.) TCM BRAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, NIP: 6762490342, ul. Winnicka 52, 30-394 Kraków. W tytule przelewu należy wpisać „Zamówienie nr……..”

3. W przypadku płatności przy odbiorze przesyłkę wysyłamy po wcześniejszym sprawdzeniu, czy podany przez Klienta adres jest prawidłowy.

4. Dokonując płatności za pośrednictwem elektronicznych serwisów płatność, po złożeniu zamówienie Klient zostanie przekierowany na stronę Autopay, gdzie będzie mógł dokonać płatności. Serwis Autopay umożliwia dokonanie płatności za pomocą karty kredytowej lub szybkiego przelewu z wybranych polskich banków. Realizacja zamówienia rozpocznie się dopiero po jego opłaceniu.

5. Klient zobowiązany jest do dokonania płatności w terminie 7 dni roboczych od złożenia zamówienia.

KOSZT, TERMIN I SPOSOBY DOSTAWY


1. Koszty dostawy zależy od wybranego sposobu płatności oraz sposobu dostawy złożonego zamówienia. Wyboru sposobu płatności i dostawy Klient dokonuje w trakcie składania zamówienia wybierając jedną z poniższych opcji:

a) odbiór zamówienia w paczkomacie inPost – koszt: 13,90 zł,

b) dostarczenie opłaconego wcześniej zamównienia przez kuriera – koszt od: 15,90 zł,

c) odbiór osobisty zamówienia w sklepie (ul. Winnicka 52, 30-394 Kraków) za wcześniejszym opłaceniem zamówienia lub opłaceniem zamówienia na miejscu – bez kosztów.

2. Zamówienia wysyłane są za pośrednictwem paczkomatów i kurierów inPost.

3. Klient może odebrać zamówienie osobiście w magazynie Sprzedawcy znajdującym się pod adresem: ul. Winnicka 52, 30-394 Kraków, po uprzednim kontakcie telefonicznym.

4. Na termin dostawy zamówienia składa się czas jego kompletowania oraz czas dostawy przez przewoźnika:

a) maksymalny czas kompletowania zamówienia wynosi 24h,

b) dostawa zamówienia przez przewoźnika następuje w terminie przez niego deklarowanym tj. dla kuriera InPost od 1 do 14 dni roboczych.